Menu

Vagtplan - Hjørring sommerspil

 

Dato: Hverdage kl. 18.30 -21.00 Hverdage kl. 20.00 - 22.30  Weekend kl. 14.00 - 17.30 
Onsdag den 3. juli

1. Rikke Skovbjerg
2. Lone Dahl Christensen
3. Susanne Rømer
4. Marianne Sandager
5. Camilla Højer Skovly
6. Mette Skoven

1. Anni Petersen + Heidi
2. Lone Rasmussen
3. Marianne Højrup
4. Niels Henrik Højrup
5. Joan Moselund
6. Kathrine Raimund Demir 
7. Metin Demir

 
Torsdag den 4. juli

1. Lars Sieker
2. Lise Sieker
3. Kim Andersen
4. Vivi Andersen
5. Claus Poulsen
6. Vivian Bo Poulsen

1. Trine Hylle
2. Karina Petersen
3. Mette Boelt
4. Charlotte Svendsen 
5. Søren Madsen
6. Tanja Aaskoven
 
Fredag den 5. juli

1. Jesper Bangsgaard
2. Ivan Jørgensen
3. Mille
4. Susanne Arildsen
5. Morten Andersen
6. Niels Erik Andreassen

1. Lise Yder
2. Louise Gade
3. Inge Helledie
4. Asbjørn Helledie
5. Anja Godtliebsen
6. Lars Buhl Christiansen
 
Lørdag den 6. juli    

1. Helle Bak
2. Henriette Lund
3. Inge Bach Jensen
4. John Svejgaard
5. Lone Rasmussen
6. Bent Kongerslev
7. Jesper Andersen
8. Lena Madsen
9. Fie Mølgaard Nielsen
10. Esmiralda Vrevic
11.
12.

Søndag den 7. juli Mille Jønsson7.  

1. Anna-Marie Røn
2. Sofie Røn (14 år)
3. Helle Holm Christensen
4. Alberte Christensen (13 år)
5. Kaj Nielsen
6. Tove
7. Ole Frost
8. Bente Frost
9. Ronnie Vestergaard Thomsen
10. Pia Lykkegård Hansen
11. Freja Højbjerg Hansen (13 år)
12.

Mandag den 8. juli

1. Ulla Bangsgaard
2. Lene Jørgensen
3. Michael Bo
4. Kathrine Raimund Demir
5. Metin Demir
6. Ole Jensen

1. Lone Rasmussen
2. Kathrine Raimund Demir
3. Metin Demir
4. Michael Bo
5. Mille Jønsson
6. Ole Skov

 
Tirsdag den 9. juli

1. Anne L. Schüsler
2. Jeppe L. Schüsler
3. Daniel Holstein Karlson
4. Tanja Holstein Karlson
5. Lars Sieker
6. Karsten Nielsen

7. Mille Jønsson

 

1. Allan Kaufmann
2. Britta Nielsen
3. Lars Sieker
4. Karsten Nielsen
5.
6.
 
Onsdag den 10. juli

1. Kathrine Raimund Demir
2. Metin Demir
3. Lone Rasmussen
4. Michael Bo
5. Michael Nymark
6. Niels Erik Andreassen

1. Jørgen Juel Mikkelsen
2. Trine Juel Mikkelsen + Emma
3. Pernille Rasmussen
4. Liselotte Larsen
5. Charlotte Homann
6. Michael Bo

 
Torsdag den 11. juli

1. Karin Nielsen
2. Kay Werner Nielsen
3. Camilla Jensen
4. Rasmus Jensen
5. Christina Nielsen
6. Cecilie Nielsen

1. Lars Horne
2. Christoffer Thomsen
3. Laura Horne
4. Ivan Jørgensen
5. Christina Jørgensen
6. Daniel Holstein Karlson
 
Fredag den 12. juli

1. Lars Bo Christensen
2. Karin Christensen
3.Mette Poulsen
4. Gert Jensen
5. Daniel Holstein Karlson
6. Ronnie Vestergaard Thomsen

1. Lars Bo Christensen
2. Karin Christensen
3. Daniel Holstein Karlson
4. Ronnie Vestergaard Thomsen
5.
6.
 

 

Forestillinger:

  • Hverdage kl. 19.30
  • Lørdag/søndag kl. 15.00

Bemanding/mødetid - man møder ind ved boderne:

  • 6 hjælpere på hverdage fra kl. 18.30 - 21.00
  • 6 hjælpere på hverdage fra kl. 20.00 - 22.30
  • 12 hjælpere lørdag/søndag fra kl. 14.00 - 17.30